Havalı / Pnömatik Vibratörler

Top tipi havalı vibratörler yönsüz titreşim üretir. Bu tür bir titreşim, adından da anlaşılacağı gibi: rastgeledir ve yönü yoktur. Parçaların sıkışmasını önlemek ve şutlar ve hazneler gibi ekipmanlara giren veya ekipmandan akan malzemeleri tutmak için en iyi şekilde kullanılır. İdeal olarak, yerçekimi destekli uygulamalar için kullanılırlar. Konveyör olarak güvenilmemelidir.
Endüstriyel vibratörler, büyük bir hazne veya hazneden yalnızca hafif titreşimin gerekli olduğu ve alanın sınırlı olduğu durumlara kadar çeşitli uygulamaları idare edecek şekilde boyutlandırılmıştır.

Model BD10 (Türbin) Vibratörler

Model BD10 , güçlü ancak sessiz bir hava kutusu vibratörüdür. Hava debisine göre değişen frekansta titreşim üreten özel tasarım türbine sahiptir. Bu sızdırmaz ünite, toz ve sıvıların diğer türleri kullanışsız hale getirdiği kirli ortamlarda kullanım için mükemmeldir. Tüm yatak yüzeyleri uzun ömür için önceden yağlanmıştır.

 

Model BD10A (Alüminyum Muhafaza), Model BD10M (Dövülebilir Demir Muhafaza) Vibratörler

Model BD10A /M, hafif ila orta titreşim üretmek için tasarlanmış çift montajlı bilye tipi bir havalı vibratördür. Uygulamalar, huniler, oluklar, kibrit plakaları, hafif eleme ekranları ve laboratuvar testlerini içerir. Daha büyük bir versiyon olan Model BD13 , istek üzerine mevcuttur.

 

Model SUAH10 Vibratörler

Model SUAH10 , sızdırmaz bilyeli bir havalı vibratördür. Sıcak veya soğuk sıvılara daldırma için doğal bir seçimdir. Tek cıvatalı montaj, kurulumu kolaylaştırır.

 

Model 8181 Vibratörler

Model 8181, hava yastıklı bir pistonlu vibratördür. Metalden metale temas gerektirmez, ancak büyük haznelerde malzemenin hareket etmesini sağlamada etkilidir,izler, veya kutular.