Titreşimli Besleyici Tamir ve Ayar Hizmetleri

Titreşimli Besleyici Tamir ve Ayar Hizmetleri

Çağdaş TT yerli ve ithal her marka vibrasyonlu parça besleme ekipmanının onarımını yapmaktadır. Besleyici taban ünitesi yeniden monte edildikten ve titreşimli besleme çanağı taban ünitesinin üst dökümüne sabitlendikten sonra ayar işlemi başlar. Her bir ana ünite ve titreşimli çanak kombinasyonunun mekanik sınırlamasına rağmen hareketin genliğini en üst düzeye çıkarmak için her türlü çaba gösterilir. Titreşimli besleme çanağı maksimum genliğe ulaştıktan sonra, teknisyen örnekleri besleme çanağına yerleştirir, ardından titreşimli besleyici genlik denetleyicisini geri kıstırır ve aletli besleme çanağı içindeki hareketi gözlemler.

Teknisyen, çanak takım performansını değerlendirir ve parça besleme hızını artırmak için çok sayıda seçeneği değerlendirir. Bir sorun varsa, Çağdaş TT bir çözüm önerecek ve onarım hakkında size bir fiyat teklifi sunacak veya önerilen değişikliklerin uygulanması konusunda personelinizi yönlendirecektir. Besleyicileri yeni gibi iade etmeyi tercih ediyoruz. Çağdaş TT'ye biraz daha zaman verin, biz de besleyici taban ünitesinin boyandığından emin olalım.

Titreşimli Besleyici Onarım ve Ayar Hizmetleri - Automation Devices, Inc.Besleyici taban ünitesinin tesisimizden %100 çalışır durumda çıkması için vibrasyonlu taban üniteleri demonte edilir ve:

  • Yaylar ve yay montaj yüzeyleri temizlenir
  • Yaylı ara parçalar değiştirilir
  • Aşınma yüzeyleri kontrol edilir
  • Ana ünite vida dişleri kontrol edilir
  • Bobinler kontrol edilir
  • Çağdaş TT Standartlarına uymayan tüm bağlantı elemanları değiştirilir.

Ayarlama ne kadar sürer?

Çağdaş TT'nin besleyici ana birimleri, limanımıza ulaştıktan sonra iki iş günü içinde sevk edilir. Yerli ve yabancı, genellikle dört veya daha az iş günü içinde gönderilir. Titreşimli besleyici onarım ve ayar hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Otomasyon Cihazları ile iletişime geçin.