Titreşimli Besleyici Hazne Kaplama Hizmetleri

Titreşimli Besleyici Hazne Kaplama Hizmetleri

Çanak (Sarsak) Astarları Aşınma ve Masrafları Büyük ölçüde Azaltır

Titreşimli besleyici Çanak (Sarsak) kaplamaları, aşınmayı ve masrafları büyük ölçüde azaltır. Çağdaş TT sürekli olarak yeni titreşimli besleyici Çanak (Sarsak) kaplama seçeneklerini değerlendiriyor. Bazıları gürültü azaltma sunar ve tümü bir miktar besleme çanağı (Sarsak) yüzey koruması sunar. Kısmi ilerleme oranları genellikle iyileşir.

Özellikleriyle birlikte çeşitli besleme Çanak (Sarsak) kaplamalarına ilişkin genel öneriler için aşağıdaki tabloya bakın. Titreşimli Çanak (Sarsak) astarları, parça ile Çanak (Sarsak) arasında bir yastıklama sağlayarak ve çanağın (Sarsak) yüzey gürültü radyasyonu özelliklerini azaltarak titreşimli besleme Çanakların (Sarsakların) gürültü emisyonunu azaltır. İyi bir yapışma için kaplama öncesi yüzey hazırlığı önemlidir. Bazı astarlar için temizleme ve pürüzlendirme yeterlidir; diğerlerinde, kimyasal hazırlama veya astarlama gereklidir.

Abcite besleme Çanakları (Sarsakları) kaplamaları olağanüstü sönümleme özelliklerine sahiptir. Haznedeki parçalar ile haznenin kendisi arasında bir yastıklama sağlarlar (besleyici gürültüsünün birincil kaynağı). Ayrıca, abcite, besleme çanağının iç ve dış yüzeylerinden (ikincil ana gürültü emisyon kaynağı) gelen gürültü radyasyonunu önemli ölçüde azaltır.

Line-X® , diğerleri arasında büyük vida ve saplama uygulamaları ve toz metal ürünler gibi aşındırıcı uygulamalarda mükemmel aşınma özellikleri gösterir.

Çağdaş TT, besleme Çanak (Sarsak) hızlı geri dönüş süreleriyle yeniden hizalayabilir. Titreşimli besleme ekipmanınızın dayanıklılığını artırmanın yanı sıra üretim hattı duruş süresini azaltmak için çalışıyoruz . Teflon, karbür tungsten, surlyn ve polEvetter dahil olmak üzere diğer besleme kabı astarları mevcuttur.

Tüm ekipmanlar için özel kaplamalar ve boyalar mevcuttur. Titreşimli besleyici Çanak (Sarsak) kaplama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle ile iletişime geçin.

Line-X Astarlı Döküm Alüminyum Titreşimli Kap

Abcite Astarlı Titreşimli Besleme Kabı

Surlyn (Abcite Beyaz) Astarlı Titreşimli Besleme Kabı

 

Besleme Haznesi Astarı Referans Tablosu

  Aşınmaya Karşı Direnç Gürültü Azaltma Mineral Yağa Kimyasal Direnç Zayıf Asite Kimyasal Direnç Alkalilere Kimyasal Direnç Parça Besleme Hızında İyileştirme FDA Onaylı
LINE-X Harika Harika Harika İyi İyi Harika Hayır

Surlyn (Absit Beyaz)

Harika Harika İyi Yoksul İyi Harika Evet
Absit Siyah İyi Harika İyi Adil Adil Harika Hayır