Elektrikli Endüstriyel Vibratörler

Malzeme ve parça besleme uygulamaları veya besleme ekipmanı genellikle huniler, paletler ve diğer yerçekimi destekli besleme cihazları gerektirir. Otomasyon Cihazlarının elektrikli endüstriyel vibratörleri yerçekimi hareketine yardımcı olur. Parçaların haznelerde ve kutularda yuvalanmasını, karışmasını veya "kütük sıkışmaları" oluşturmasını önlerler.
Endüstriyel vibratörler, büyük bir hazne veya hazneden yalnızca hafif titreşimin gerekli olduğu ve alanın sınırlı olduğu durumlara kadar çeşitli uygulamaları idare edecek şekilde boyutlandırılmıştır.

Model 9000 Dyna-Mite

Model 9000 DYNA -MITE, kompakt, elektromanyetik bir kutu vibratörüdür. Tabandaki 1/4-20 montaj deliğinin ekseni boyunca dakikada 7200 titreşimde (VPM) tek yönlü bir hareket üretir. Parça dolaşmasını ve yuvalanmasını önlemek için yumuşak ve yumuşak bir titreşim gerektiren birçok uygulama için uygun olan kutu vibratörü, doğrudan hat voltajından veya isteğe bağlı bir kontrolörden çalışır. Ünite genellikle bir yerçekimi izi ile kullanılır. Güç tüketimi 10 watt'tan az.