Havai / Yerçekimi Hazneleri

Tepegöz Hazne, Çağdaş TT'nin en bağımsız haznesidir. Doğrudan bir titreşim ve elektrik gücü kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Bu bağımsızlık, son derece esnek bir montaj sistemiyle birleştiğinde, çok çeşitli titreşimli besleme uygulamalarında son derece iyi performans göstermeye uygun bir yerçekimi hunisi sağlar. En azürünün titreşimi isteniyorsa, üst hazne, ürüne daha fazla zarar vermeden hızlandırılmış besleme hızlarına sahiptir. Haznenin benzersiz şekli, malzeme veya parçaların akışını kontrol eder. Genellikle ciddi şekilde bağlanma veya karışma eğilimi olmayan herhangi bir parça veya ürünü besleyecektir. Paslanmaz çelik bir hazne olarak ek yük, kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğü nedeniyle İlaç ve Medikal Ambalaj Endüstrisi iştirakleri tarafından sıklıkla aranır.

Bu özel tasarlanmış yerçekimi hunisi, FDA Gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır . Hazne 3 fit küptür, paslanmaz çelikten yapılmıştır ve sürekli bir kaynağa sahiptir.

Bu yakın çekim, boşaltma yüksekliğini ayarlamayı kolaylaştıran U-cıvataları göstermektedir .

Havai / Yerçekimi Haznesi Çalışması

Genel olarak, kauçuk manşonun titreşimli besleme çanağına olan mesafesi akış hızını kontrol eder; lastik manşon ile besleme çanağı arasındaki mesafe ne kadar fazlaysa, besleme hızı o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, yerçekimi huninin besleme hızı, parça besleme hızını daraltmak için haznedeki parçalardan gelen geri basınç veya bırakma hızını hızlandırmak için titreşimli besleyicinin titreşimi kullanılarak etkilenebilir. Titreşimli besleme uygulamanız için en uygun boyuttaki hazneyle ilgili bilgi için lütfen bir Çağdaş TT mühendisine danışın.