Pan Besleyici Hazneleri

Standart Tava Besleyici Haznesi Yumuşak Çelik ve Boyalı

Çağdaş TT, kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen hazneler ve tava besleyiciler oluşturmak için üstün kaynakları 55 yıllık deneyimle birleştirir. Çeşitli sektörlere hizmet etmek için esnekliği korurken, hızlı teslimat süreleri sağlayan 15'ten fazla farklı modelden oluşan geniş bir envantere sahibiz. Haznelerimiz ve besleyicilerimiz, genel amaçtan, titiz FDA standartlarını karşılamaya uygun olana kadar çeşitli durumlarda kullanılabilir.

Çağdaş TT hazneler ve tava besleyiciler, titreşimli bir besleme haznesindeki parçaların toplam ağırlığını azaltmak ve optimum malzeme veya parça akışını sağlamak için tasarlanmıştır. Bir haznenin kullanılması, besleme hızını artırırken bir besleyicideki aşınmayı ve bakımı büyük ölçüde azaltır.

Pan Besleyici Özellikleri:

Özel Kaplamalı Çelik Hazne

  • Hafif Çelik Konstrüksiyon
  • 11 ve 12 gauge sac
  • Gıda sınıfı ve FDA onaylı mevcut
  • Entegre kaynaklı imalat
  • Kolay montaj ve yükseklik ayarı (opsiyonel stantlar kullanıldığında)
  • Sıkışma Önleyici Tasarım
  • Boyalı

Tencerenin şekli, parçaların yanlardan geçmesini engeller ve ayrıca parçaların tava ile hazne boşaltma hunisi arasında sıkışma olasılığını da engeller.

Uygulamalar

Özel Paslanmaz Çelik Hazne

Tava Besleyici Haznesi, uygun bir şekilde ekstra parça depolama sağlar ve bir besleme çanağındaki (sarsaktaki) uygun parça seviyesini korumak için toplu dağıtım sistemi olarak hizmet eder. Yenilikçi sistem tasarımcıları, Paketleme istasyonlarına parça teslimatını ve dökme malzemeleri taşımak için bir Besleyici Haznenin kullanımını genişletti. Bir hazne, bir depolama gereksinimi ile bir ürünü işleme ekipmanına taşıma ihtiyacının birleştiği herhangi bir uygulamaya hizmet eder.

Uygulamalar

5500S Tava Besleyici Hazne

Model 5500S Tava Besleyici Haznesi, hazne boşaltma hunisinin altına monte edilmiş titreşimli bir tava besleyiciye sahip sabit bir haznedir. Parçalar, boşaltma hunisinden aşağı yerçekimi ile beslenir ve tava tahliyesine iletilecekleri titreşimli tava üzerine beslenir. Parçalar tavanın ucundan düşer ve titreşimli besleme çanaktaki (sarsakları) gibi cihazlara girer.

Pan Besleyici Hazneleri, parçaları depolar ve bu parçaları talep üzerine diğer cihazlara teslim eder. Elektrik döngüsünün bir kısmı sırasında, elektromıknatısa güç uygulanır. Enerji verildiğinde, elektromıknatıs, tava tertibatına bağlı armatürü geri ve aşağı çeker. Elektrik döngüsünün ikinci yarısında elektromıknatısın enerjisi kesildiğinde, armatür ve tava serbest bırakılır ve ileri ve yukarı doğru yaylanır. Tava tertibatı, tavanın geri ve aşağı harekette (güç döngüsü) ve yukarı ve ileri harekette (serbest bırakma döngüsü) hareket etmesine izin veren yaprak tipi yaylar üzerine monte edilmiştir. Bu birleşik hareketler, tavadaki parçaların tavadan düşene kadar ileriye doğru hareket etmesine neden olur.

İsteğe bağlı bir genlik denetleyicisi olan Model 6000 Serisi , hazneden parça teslim hızına bir hassasiyet ölçüsü ekleyerek tava titreşiminin genliğini düzenler. Pan Besleyici Haznesinin kullanılan makineyi aşırı doldurmasını önlemek için Otomasyon Cihazları Model 8650 Seviye Kontrol Anahtarını yapar.

Model 5500BR Açıklama

5500BR hazne, farmasötik ve gıda uygulamaları için idealdir. Sökülebilir hazne, parçaların yaylarla ve besleme mekanizmalarıyla temas etmesini engeller. Ayrıca kolay temizlik ve hızlı ve karmaşık olmayan yeniden montaja olanak tanır.

Model 5500E Açıklama

5500E Pan Feer Hopper, parçaların iç içe geçmesini ve dolaşmasını önleyen oluk benzeri bir tasarıma sahip kare kenarlı, dikey bir sütuna sahiptir. Tipik uygulamalar, çivi veya cıvata gibi daha uzun parçaları içerir.