Titreşimli Besleyici Standları/Masaları

Çağdaş TT'nin sert, ağır kaynaklı çelikten yapılmış titreşimli besleyici ayakları, titreşimli besleyicileri desteklemek için maksimum stabilite sağlar. Pozitif titreşimli besleyici yerleşimine izin verirler ve titreşimli taban ünitesi titreşiminin hazneye tam olarak uygulanmasını sağlarlar.

Standart taban, uygun tesviye için kriko vidalarıyla donatılmıştır. Üst plaka, besleyici taban ünitesinin konumlandırılması ve çanak tahliyesi için üç adet ayarlanabilir ayak konumlandırıcı ile birlikte verilir. İstenirse, Çağdaş TT , doğrudan bir makine tabanına kaynak yapmak için güçlendirilmiş taban olmadan stantlar tedarik edebilir. Stand yükseklikleri müşteri gereksinimlerine göre boyutlandırılır. Talep üzerine özel stantlar temin edilmektedir.

Çağdaş TT, tek bileşenleri desteklemek için inşa edilebilen veya komple bir parça besleme sistemine uygun hale getirilebilen titreşimli besleyici stantları ve destek sistemlerini özel olarak tasarlar . Müşteriler fabrikasyon malzemeleri belirleyebilir veya Çağdaş TT'nin çeşitli seçenekler sunmasını sağlayabilir. FDA onaylı ve özel kaplamalar ve renk şemaları da mevcuttur.

Yuvarlak Titreşimli Besleyici Standları

Sıralı Besleyici Standları

Çağdaş TT, uygulamanızın talep ettiği hassasiyet miktarı ile özel olarak hat içi besleme stantları tasarlayacak ve mühendislik yapacaktır. Bir fiyat teklifi veya alternatif bir profesyonel görüş için fabrikaya danışın.

Bu ayarlanabilir stant, satır içi / doğrusal besleyicileri ve rayları desteklemek için kullanılan yaygın bir tasarımdır.