Düşük Profilli Titreşimli Besleyici Ana Üniteler

Model 10 Düşük Profilli Tahrik Ünitesi

Model 10 Düşük Profilli taban ünitesi, 10 ila 18 inç arasındaki besleyici çanaklar için tasarlanmıştır ve standart besleyicilere kıyasla daha az yer kaplayarak tabladan tahrik ünitesinin üstüne kadar daha düşük bir yükseklik sunar.

Model 18XL Titreşimli Tahrik Ünitesi

Otomasyon Cihazlarının Düşük Profilli Taban Üniteleri Serisi, orta büyüklükteki parça besleme uygulamaları ihtiyacını karşılar, ancak fabrikasyon çanakları (sarsakları) dış aletlerle sürmek ve parça yükü değiştikçe stabiliteyi korumak için güçlü bir taban ünitesi gerektirir. Düşük Profilli Ana Üniteler, AC (60 Hz hat frekansında dakikada 7200 titreşim) besleyiciler olarak çalışır. Düşük Profillerin çift bobinleri, çanağı (sarsağı) sürmek için ekstra güç sağlar.

RoHS Uyuml uModel 18 düşük profilli taban ünitesiAC besleme bobinlerine saniyede 120 darbe ile enerji verilir. Besleme hızı iyileştirilir ve parçaların çanak (sarsak) aletinde hareketi daha yumuşaktır, bu da parçaların doğal oryantasyonuna yardımcı olur. Sonuç, yüksek performans ve verimli parça yönlendirmesidir.

Düşük Profilli Baz Üniteleri Serisinin bir diğer avantajı, çok yönlü çanak montaj özellikleridir.

Çapraz şekilli üst döküm, iki çanak montaj yöntemine izin verir:

  • 16 1/2 inç çapında dört delikli bir cıvata dairesinden dökme alüminyum veya paslanmaz çelik çanakların (sarsakların) alt montajı.
  • Dökme alüminyum çanakların (sarsakların) merkez montajı.